Hotel “Blue Sky”

Km 2, Saranda  Albania
+355 68 400 2003

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Hotel “Blue Sky” vetëm disa minuta nga plazhi i Sarandës ju ofron strehim cilësor dhe çmime më të lira për pushuesit.

Ne mund të ofrojmë dhoma të vetme dhe të dyfishta, si dhe dhoma VIP, ose suita.

Dhomat e Hotelit janë të mobiluara me një pamje të pastër për t’ju dhënë paqe dhe rehati.

Dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV, banjo private, frigorifer dhe çdo gjë tjetër që lejon qëndrimin më të mirë të klientit.

Jeni te mirepritur !!!

Për rezervimet na kontaktoni.

 

Web   f   Insta                                                            Reservo

Orari:

Open : 7:00-00:00

Informacion shtesë:

Hotel Maestral

Rruga: Butrinti 32, Lagja NO: 1, Sarande, Albania
+355 (0) 69 6853062

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Maestral ofron strehim në Sarandë, vetëm 29 km nga qyteti i Korfuzit. Hoteli ka një arredmi me shije dhe fines qe ju ben te ndieni veten si ne shtepi.

Pushuesit gjithahstu mund te shijojne dhe  pije në barin ne hollin  e hotelit.

Parkimi falas private është në dispozicion për të gjithë pushuesit. Të gjitha dhomat jane ta arreduara me  kushte te pershtatshem ku pershihen banjo ,wifi .etj.

Tek ne jeni te mirpritur gjate gjith vitit.

 

Addresa: Rruga: Butrinti 32, Lagja NO: 1, Sarande, Albania

Web   f   Insta                                                           Reservo

Orari:

Open :00;00 -00;00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Agimi Hotel

Rr. "Butrinti" Lgj 1, Saranda, Albania
+355 69 210 8504

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Agimi Hotel  është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe ndodhet ne nje zone te preferuar te Sarandes , jo larg Butrintit.

Me Spa-ne e famshëm “Nobis” e bëjne këtë hotel vërtet simpatik dhe luksoz.

E njëjta bukuri është gjithashtu edhe ne Suiten Elegance me jacuzzi brenda dhomës, me një ballkon qe sheh tarracen e gjelber sintetike te pishinës gjysmë-olimpike, ose ne suiten biznes me IMac në dispozicionin tuaj ne menyre që të vazhdoni me angazhimet tuaja.

I projektuar nga arkitekti i njohur Alessandro Dolci, ky hotel me 4 yje ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të këndshëm.

Agimi Hotel ofron pishinë, palestër, spa dhe shumë më tepër.

Ju mund të argëtoheni në pishinë, në zonën e fitnesit apo në qendren e bukurise Nobis Wellness qe ndodhet në katin e parë të së njëjtit kompleks.

Ju mund të keni të gjitha lehtësitë dhe shërbimet në një pozicion unik: pishinë, palestër, sauna, qender estetike, parukeri, bar dhe restorant.

 

Adresa: Lagjia nr1, rruga Butrinti, Sarandë, Albania

Web   f   Insta                                                           Reservo

Orari:

Monday 8AM–11PM
Tuesday 8AM–11PM
Wednesday 8AM–11PM
Thursday 8AM–11PM
Friday 8AM–11PM
Saturday 8AM–11PM
Sunday 8AM–11PM

Informacion shtesë:

Hotel “Kaonia”

Rruga Jonianet, Sarandë, Albania
+355 85 222 600

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel “Kaonia” eshte nje nga  zgjedhjet e para te te gjithe agjensive turistike  per vizitoret qe vijne ne qytetein e Sarandes.

I pozicionuar ne pjesen me atraktive te qytetit  vetem 19 km nga Butrinti dhe shume afer plazhit shkembore te Sarandes .

Ne Hotel “Kaonia” mund te rezervoni dhoma vetem per nje person por deri dhe 4 persona .Gjithashtu tek ne gjeni dhe suita dhe dhoma VIP.

Tek ne do te kalini pushime qe do mbeten gjate ne kujtimet tuaja ,ndaj Ju Mirpresim .

Per rezervime na kontaktoni .

“Rehatija juaj , detyrimi jone.”

 

Adresa: Rruga Jonianet, Sarandë, Albania

 

Web f Insta                                                           Reservo

Informacion shtesë:

Hotel “Royal”

Rruga Jonianet Nr. 13, Sarandë 9702, Albania
+355 69 320 9139

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Vetëm 20 m nga plazhi, Hotel Royal Saranda ofron strehimin me te mir ene Sarand.

Pushuesit mund të pushojnë në tarracën verore të hotelit duke shijuar ushqimin mesdhetar por dhe ate tradicional gjithashtu dhe pije nga bari .Të gjitha dhomat kane një TV te thjeshte dhe një frigorifer. Çdo banjo vjen me dush, tharëse flokësh dhe tualete falas.

Vetëm 200 metra nga hoteli ndodhet qendra e Sarandës ku mund të organizoni ekskursione në Parkun Kombëtar Butrint dhe në qytetin antik të Butrintit të ruajtur nga UNESCO.

Syri i Kaltër është një nga bukurit e rralla natyrore dhe ndodhet shume prane Hotel “ROYAL”.

Ju mirpresim !!!

Ejani tek ne dhe do mbeteni te kenaqur.

 

Adresa: Rruga Jonianet Nr. 13, Sarandë 9702, Albania

Web   f   Insta                                                           Reservo

Informacion shtesë:

Hotel “Brilant”

Rruga Bilal Golemi, Sarandë, Albania
+355 85 226 262

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, vetëm disa hapa plazhit, hotel Brilant Antik në një periudhë të shkurtër eshte mbajtur si: ” Shtepi larg nga shtëpise “. Gjendet vetem disa hapa larg nga qendra te ndryshme tregtare dhe të biznesit, agjencitë qeveritare, zona interesante.
Akomodimi ne hotel Brilant Antik është i përshtatshëm dhe praktik. Internet në të gjitha strukturat e hotelit, një tavolinë shkrimi në çdo dhomë, sekretaria ne recepsion e bëjne këtë hotel të përshtatshem për njerëzit e biznesit dhe nevojën e tyre për të punuar dhe për të takuar njerëz por gjithashtu per turist e oushues vendas e te huaj.

Ju mirpresim !

Na kontaktoni per rezervime.

 

Adresa: Rruga Bilal Golemi, Sarandë, Albania

Web   f   Insta                                                           Reservo

Orari:

Check-in From 12:00 PM
Check-out Until 10:00 AM

Informacion shtesë: