Qëndra Shëndetsore dhe Poliklinika Sarandë

Rruga: Onhezmi (Perball Spitalit Petro Nako, Sarandë)
+355 85 227 293

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

Sherbimin me te mire te pacienteve e ofrojme ne.

Address: Rruga Onhezmi (Perball Spitalit Petro Nako, Sarandë)

Reservo

Orari:

Saturday 7:30AM–8PM
Sunday Closed
Monday 7:30AM–8PM
Tuesday 7:30AM–8PM
Wednesday 7:30AM–8PM
Thursday 7:30AM–8PM
Friday 7:30AM–8PM

Informacion shtesë:

Parukeri “Bana”

Rruga Lefter Talo, Sarande, Albania
+355 69 428 7561

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

Ju ofrojme shërbim profesional në fushën e flokëve dhe estetikës. Shpejtësia, komoditeti në një mjedis bashkëkohor me një përvojë pune 20 vjeçare ju sjell metoda moderne. Pjesëmarrja në seminare ndërkombëtare dhe dallimet në mbarë Evropën (Fituesi i dytë në

Kampin Evropian të Flokëve 2008 në Disiplinë: ju ofron profesionalizëm, modernitet dhe shërbime të nivelit të lartë.

 

Adresa: Rruga Lefter Talo, Sarande, Albania

f Reservo

Orari:

Open 8AM-7PM

Informacion shtesë:

Klinika Dentare E-Denta

Rruga Onhezmi, Sarandë
+355 699391440

Përshkrimi i biznesit:

New Offer Booking

Klinika Jonë ofron shërbime si: ekstraksione(heqje dhëmbësh) , mbushje dhëmbësh, proteza, ura porcelani dhe zirkoni, pastrim gurëzash dhe zbrardhje dhëmbësh, mbushje estetike etj. Staf i kualifikuar dhe shërbim shumë i mirë. Ju mirëpresim!

 

Adresa: Rruga Onhezmi, Sarandë, Albania

Web Reservo

Orari:

Open 8:30AM-8PM

Informacion shtesë:

Big Market

Rr.Teki Haderi Saranda, Albania
069 206 6652

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Rrjeti i supermarketeve lider ne Shqiperi, Big Market permbush me sukses targetin e tij per tu bere plot 100 supermarkete dhe tejkalon pritshmerite e rritjes per tu gjendur prane cdo klienteve te tij ne te gjithe vendin.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open 07:30 - 22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

Gjithë proçesi teknologjik udhëhiqet nga inxhinierë teknologë dhe specialistë që njohin mirë teknologjinë e bulmetit të cilët janë gjithnjë në rritje të nivelit të tyre dhe realizojnë produkte cilësore me vlera të plota ushqyese e sipas shijes se konsumatorit.

Adresa: Sarande, Albania

 

Informacion shtesë:

Apartamente Pushimi

Rruga Qazim Demi, Sarande
00355 69 53 07 154

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

Apartamente pushimi 2 + 1 dhe 1 + 1 ne Sarandë.
Apartamenti 2 +1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri në 5 persona.
Apartamenti 1 + 1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri ne 4 persona.
Janë të pozicionuara në një zonë të qetë të Sarandës. Dhomat janë me hapsirë të bollshme dhe të shndritshëme. Disponojnë Tv, ajër të kondicionuar, lavatrice dhe kuzhinë të kompletuar.
Nga apartamentet ofrohet pamje e mrekullueshme nga qyteti dhe deti i Sarandës.

Web f Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: