Fast Food Kasandro

Rruga Mitat Hoxha, Saranda, Albania
00355 66 226 6206

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fast Food

Ushqim të shpejtë, ushqim mesdhetar dhe grek. Rezervime, ulje të brendshme dhe të jashtme, stafin e pritjes, parkim falas, wifi falas.

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Demi Restaurant

Rruga Butrint | Nr. 1, Saranda 1101, Albania
+355 69 208 4900

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Prodhime deti, gatime mesdhetare dhe europiane. Rezervime, ulje ne ambjente te jashtme dhe te brendshme, staf kamarieresh dhe pije alkolike etj.

 

Adresa: Lagjja nr.1 Rruga Butrinti, Sarandë, Albania

Web   f                                                     Reservo

Informacion shtesë:

Crepaland

Rruga Skenderbeu, Saranda, Albania
00355 69 440 3405

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fast Food

Rezervime, ulje ne ambjente te brendshme dhe te jashtme, staf kamarieresh, parking I disponueshem, pije alkolike, vere dhe birre dhe pagesa vetem ne menyre cash.

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Bar & Restaurant Centrali

Shatitorja Naim Frasheri, Saranda 1001, Albania
+355 69 210 7421

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Bar & Restaurant Centrali është një nga restorantet më të mira në Sarand, duke ofruar ngrënie te mire ,

mikpritje të madhe dhe ngrohtësi familjare që nderon traditën dhe vlerat e kulturës shqiptare.

Ofrohen gatime mesdhetare,italiane, shqiptare dhe vegjetariane nga me te shumellojshmet.

 

Adresa: Shatitorja Naim Frasheri, Saranda 1001, Albania

Web   f   Insta                                                                 Reservo

Orari:

Open - 8:00 AM - 2:00 AM

Informacion shtesë:

Andon Lapa I Luxury Suites

Mitat Hoxha, Saranda, Albania
+355 69 247 0337

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Hotel “Andon Lapa Luxury Suites” eshte ndertuar ne vitin 2015. Ndodhet ne qytetin e Sarandes, ne nje nga zonat me te bukura te saj, dhe vetem disa metra larg portit turistik. Hoteli disponon 36 dhoma nga te cilat 24 dhoma dyshe, 6 matrimoniale dhe 6 treshe.
Hotel “Andon Lapa Luxury Suites” ofron nje pamje magjepse ku perballe do te shikoni dritat fantastike te ishullit te Korfuzit. Ne jemi te njohur per mikpritjen tone, serviset ne cilesi te lart dhe nje pamje te mrekullushme nga deti.Ne jepi destinacioni perfekt per persa I perket hoteleve ne Sarand per organizim te dasmave,pushimeve,muaj mjaltidhe takime Biznesi.Per te ardhur per here te pare eshte zgjedhja juaj,per te ardhur perseri eshte detyra jone……

Ky hotel trashegon nje emer qe deshiron te mbetet gjate jo vetem tek brezat por edhe tek ju .
Kjo eshte arsyeja qe na shtyn drejt persosmerise se sherbimit per te qene gjithmon pran jush.

 

Adresa: Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania

 

Web   f   Insta                                                                 Reservo

Orari:

Open: 07:00-00;00

Informacion shtesë: