Lido Lounge Himare

Rruga Qëndrore, SH8 Himara
00355 69 566 4020

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Shërben kafe dhe pije. Behen rezervime. Frekuentohet zakonisht nga grupe miqsh. Ofron ambjente te jashtme per tu ulur. Parking per makinat etj.

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

La Cueva Beach Bar

Kanali i Cukes (Rruga Butrinti km 16), Sarande

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re   Rezervo

Nuk mund të imagjinosh një ditë në plazh pa shoqërinë e një kokteili. Pjesa e parë e Beach Bar-it mban piedestalin e këtij plazhi privat. Një darkë romantike, një kokteil në shoqërinë e miqve të tuaj më të mirë, në prezencën e një ambjenti kaq elegant do t’jua bëjë dhe mbrëmjen më të thjeshtë, të paharrueshme. Një gamë e gjerë kokteilesh.
Beach Place është vendi ku adrenalina e vërtetë arrin kulmin. Organizatorët kanë menduar gjithçka deri në detaje. Dita juaj në La Cueva nuk mund të jetë asnjëherë e njëjta, çdo ditë do të ket të ftuar këngëtarë të ndryshëm, DJ të njohur dhe schuma party.

Web   f   Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Disco Mango Beach

Rruga Rilindja 27 , 9702 Sarandë
00355 69 268 0428

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re   Rezervo

Eshte i hapur gjithe naten. Eshte nje vend qe meriton qe ju te shkoni dhe ta shikoni praktikisht. Aty luhet muzike e te gjitha llojeve si dance, ethnic dhe house. Qendron i hapur gjate gjithe sezonit te veres nga maji ne shtator dhe mund te akomodoje deri ne 2500 veta. “It’s a mess”.

Web   f   Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Jericho Cocktail Bar

Rruga E Flamurit Sarande, Saranda 12208, Albania
00355 69 392 2324

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re    Rezervo

Bar Kokteil Jericho ndodhet në bulevardin kryesor të Sarandës. Është një vend i mirë për të shkuar dhe ngrënë gjatë ditës ose për të pirë pije dhe koktejle gjatë natës.
Ai ka një pamje të mrekullueshme me pamje nga deti , ashtu siç është vendosur mbi vendkalimin kryesor bregdetar. Ofron pije alkolike nga me te ndryshmet me një çmim të arsyeshëm. Koktejet këtu janë gjithashtu shumë të mira dhe të bëra me fruta vendase. Shërbimi është super i mire, shpesh ju do të gjeni një audiencë të re gjatë ditës, por pas errësirës është një turmë e vjetër. Gjate fundjavave frekuentohet shume prandaj dhe eshte veshtire per te gjetur nje vend te pershtashem per shkak te fluksit te njerzve qe duan te relaksohen ketu gjate mbremjeve.

Web   f   Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: