Apartamente Pushimi

Rruga Qazim Demi, Sarande
00355 69 53 07 154

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

Apartamente pushimi 2 + 1 dhe 1 + 1 ne Sarandë.
Apartamenti 2 +1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri në 5 persona.
Apartamenti 1 + 1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri ne 4 persona.
Janë të pozicionuara në një zonë të qetë të Sarandës. Dhomat janë me hapsirë të bollshme dhe të shndritshëme. Disponojnë Tv, ajër të kondicionuar, lavatrice dhe kuzhinë të kompletuar.
Nga apartamentet ofrohet pamje e mrekullueshme nga qyteti dhe deti i Sarandës.

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: