Apartament me Qera

Rruga Butrinti
00355698745321

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

Apartament me qera ne qytetin e Sarandes, me pamje te paster nga deti, ne rrugen Butrinti. Apartamenti ndodhet vetem 20m nga plazhi. Ka 1dhome gjumi, 1 sallon ,guzhine dhe 1 banje.Apartamenti ka mobilim komod dhe guzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet per gatim. Apartamenti ka kondicionere. Eshte i pershtatshem per 4-5 persona.

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: