Andon Lapa I Luxury Suites

Mitat Hoxha, Saranda, Albania
+355 69 247 0337

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Hotel “Andon Lapa Luxury Suites” eshte ndertuar ne vitin 2015. Ndodhet ne qytetin e Sarandes, ne nje nga zonat me te bukura te saj, dhe vetem disa metra larg portit turistik. Hoteli disponon 36 dhoma nga te cilat 24 dhoma dyshe, 6 matrimoniale dhe 6 treshe.
Hotel “Andon Lapa Luxury Suites” ofron nje pamje magjepse ku perballe do te shikoni dritat fantastike te ishullit te Korfuzit. Ne jemi te njohur per mikpritjen tone, serviset ne cilesi te lart dhe nje pamje te mrekullushme nga deti.Ne jepi destinacioni perfekt per persa I perket hoteleve ne Sarand per organizim te dasmave,pushimeve,muaj mjaltidhe takime Biznesi.Per te ardhur per here te pare eshte zgjedhja juaj,per te ardhur perseri eshte detyra jone……

Ky hotel trashegon nje emer qe deshiron te mbetet gjate jo vetem tek brezat por edhe tek ju .
Kjo eshte arsyeja qe na shtyn drejt persosmerise se sherbimit per te qene gjithmon pran jush.

 

Adresa: Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania

 

Web   f   Insta                                                                 Reservo

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Orari:

Open: 07:00-00;00

Informacion shtesë: