Agimi Hotel

Rr. "Butrinti" Lgj 1, Saranda, Albania
+355 69 210 8504

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Agimi Hotel  është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe ndodhet ne nje zone te preferuar te Sarandes , jo larg Butrintit.

Me Spa-ne e famshëm “Nobis” e bëjne këtë hotel vërtet simpatik dhe luksoz.

E njëjta bukuri është gjithashtu edhe ne Suiten Elegance me jacuzzi brenda dhomës, me një ballkon qe sheh tarracen e gjelber sintetike te pishinës gjysmë-olimpike, ose ne suiten biznes me IMac në dispozicionin tuaj ne menyre që të vazhdoni me angazhimet tuaja.

I projektuar nga arkitekti i njohur Alessandro Dolci, ky hotel me 4 yje ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të këndshëm.

Agimi Hotel ofron pishinë, palestër, spa dhe shumë më tepër.

Ju mund të argëtoheni në pishinë, në zonën e fitnesit apo në qendren e bukurise Nobis Wellness qe ndodhet në katin e parë të së njëjtit kompleks.

Ju mund të keni të gjitha lehtësitë dhe shërbimet në një pozicion unik: pishinë, palestër, sauna, qender estetike, parukeri, bar dhe restorant.

 

Adresa: Lagjia nr1, rruga Butrinti, Sarandë, Albania

Web   f   Insta                                                           Reservo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Monday 8AM–11PM
Tuesday 8AM–11PM
Wednesday 8AM–11PM
Thursday 8AM–11PM
Friday 8AM–11PM
Saturday 8AM–11PM
Sunday 8AM–11PM

Informacion shtesë: